Claudia Śliwińska

higienistka stom. Technik elektroradiolog

Witam Państwa na mojej stronie. Nazywam się Claudia Śliwińska, z zawodu jestem higienistką stomatologiczną oraz technikiem elektroradiologii. Wieloletnie doświadczenie w pracy pozwoliło mi na podjęcie radykalnego kroku i założenie własnej pracowni rentgenowskiej w dalszym ciągu prowadząc gabinet higieny stomatologicznej.

Na co dzień współpracuję z placówką MEDICINE Lekarze Specjaliści co pozwala mi zaoferować moim pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną obejmującą higienizację jamy ustnej, badanie kliniczne przeprowadzone przez lekarza stomatologa oraz pełną rentgenodiagnostykę stomatologiczną.

Zależy mi na podnoszeniu świadomości pacjentów w zakresie profilaktyki i higienizacji jamy ustnej oraz na profesjonalnym i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Szczególną uwagę poświęcam pacjentom ortodontycznym, implantologicznym i kobietom w ciąży.

Zachęcam do zapoznania się z zakresem usług. W przypadku pytań służę pomocą.

Znoszenie nadwrażliwości

zabieg polega na pokryciu powierzchni zębów specjalnym preparatem fluorowym, który wzmacnia szkliwo powodując jego remineralizację, czyli odbudowę.

Dzięki temu zęby są mniej podatne na próchnicę i niereagują bólem na bodźce termiczne.